Günlük Parçaları – 10

Günlük Parçaları 10

01.05.2017 – Beşiktaş/Mugshots Coffee House

İyi şeyler var, kötü şeyler var, ortalaması “fena gitmiyor”. Bu da beni rahatsız ediyor aslında. Fena gitmeyen bir hayat beni kesmiyor.

Selam günlük (günlük diyorum ama hala emin değilim bir günlük olup olmadığına). Uzun zamandır yazmıyordum, neredeyse bir buçuk ay olmuş. Aslında unuttuğumdan değil, yazmak istiyordum ama bir türlü fırsat olmuyordu. Bir daha bu kadar uzatmak istemiyorum ama. İnsan uzatınca ne yazacağını bilemiyor. Ne yazsam? En son yazdığımdan beri geçen sürede en çok ne önemliydi? Hepsini yazabilir miyim diye düşünüp duruyor insan. Bu kararsızlıklara girmemek için en iyisi sık sık yazmak.

Bu aralar hayat aslında fena gitmiyor gibi. İyi şeyler var, kötü şeyler var, ortalaması “fena gitmiyor”. Bu da beni rahatsız ediyor aslında. Fena gitmeyen bir hayat beni kesmiyor. İş güç de iyi. Para kazanıyoruz biraz artık. Ama bir ton boktan işle de uğraşmıyoruz değil. Fena değil yani.

İçimde sanki bir duygu eksikliği var bu aralar. Hiçbir şeye tam bir motivasyonla girişemiyorum. Ne şöyle işime tam gaz asılayım diyorum, ne oturayım bloguma bir şeyler yazayım diyorum. Bir şey enerjimi, hırsımı alıyor. Ama o şey ne tam olarak emin değilim.

En iyi tahminin hedeflerimin kafamda şu anda net olmayışı. Oturup şu hedeflerime bir daha bakayım. Ne zamandır bakmadım onlara da. Hedefini bilmiyorsan nasıl motive olacaksın aq.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir